"Loading..."
 • إخطار ما يناسبك أو دعنى نصمم لك ما يليق مقامك مكاتب خاصة لمحطات الأعمال
 • عن مشاريعنا
  نحن ننتج مشاريع ونصنع تصميمات رائعة لمكاتبك مع فرقنا ذات الخبرة والموهبة
 • غرف الإجتماعات
  مهمتنا هي عمل المشاريع والتصميمات لمكاتبكم
 • مركز التحكم لبلدية اسطنبول للمترو
  تصميم و تنفيذ متميز للمشاريع خاصة و عامة
 • مشروع سامسونج
  تصميم و تنفيذ المشاريع لشركات العالمية
 • مشروع جاي قور رزا
  مكتب الإدارة العامة
 • تنظيم حواجز زجاجي
  تنفيذ مشاريع مكاتب من الزجاج
 • مكاتب الحديثه للاجتماع
  افضل الأنواع الاثاث المكاتب و احدث موديلات

Abba Ofis Proje

İnşaat, proje, dekorasyon, ofis proje işleri, ofis mobilyaları, ofis koltukları, kanepe, banko imalat, uygulama satış ve pazarlama .

Ofis Proje
  Ofis Projesi
  İnşaat - Dekorasyon
  Ofis Mobilya Satışı

Faaliyet Alanlarımız

Abba Ofis Proje, yıllardır sektördedir. Bilgi , tecrübe ve yenilikçi yaklaşımlarıyla inşaat ve ofisleriniz için çözümler üretiyor. Profesyonel ekibiyle harika tasarımlar hazırlıyor ve projeye göre mobilya üretimi ve montajını yaparak sizi hayallerinize ulaştırıyor.

İnşaat ve Dekorasyon

İnşaat işleri, inşaat projeleri, projelendirme, tadilat, onarım, tasarım ve tüm dekorasyon işleri bizim en önemli alanlarımızdandır. 3d modelleme ile inşaat ya da ofis tasarımlarınızı önceden görebilirsiniz.

Ofis Projeleri

Ofisleriniz için harika tasarımlar grafik ve modellemeler yapıyoruz. Projenlendirme ve uygulamalar isteğinize göre şekillendirilir. 3d modelleme ile ofis tasarımlarınızı görebilirsiniz.

Ofis Mobilyaları

Ofisleriniz için modern ve klasik ofis mobilyaları, makam odaları, ofis bölmeleri, yönetici ve çalışma odaları, makam odaları, toplu çalışma alanları, toplantı salonları, banko, bekleme salonları, bekleme koltukları...

Ofis Koltukları

Mağazamızda ofisiniz için aradığınız tüm makam koltukları, yönetici, şef, bekleme, çalışma koltukları, bilgisayar koltukları, misafir koltukları, kanepeleri, sandalye ve tabureleri web sitemizde bulabilirsiniz.

Modoko Ofis Mobilyaları

Modoko Mobilyacılar Sitesinde 1200 m2 mağazamızda yeni konsept ünlerlerle Abba Ofis Proje ve Mobilya olarak müşterileri ve mimarlarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Resepsiyon Bankoları

Büro ve ofisleriniz için müşteri karşılamalarında kullanabileceğiniz ve müşterilerinizi etkileyebileceğiniz harika bankolar ve resepsiyon mobilyaları web sitemizde bulabilirsiniz.

Yaptığımız projelere bakmak ister misiniz?

Uygulamalar

Nasıl yapıyoruz?

1. Planlama

2. Fiyatlandırma

3. Tasarım

4. Üretim

5. Montaj

Hakkımızda

Abba Mobilya Müşteri beklentilerine ve insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar yapmak, bu tasarımları müşterilerin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun ofis koltuğu, ofis mobilyası ve ofis dekorasyonu proje ve tasarımları gerçekleştirmek, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

İnşaat, Proje, Dekorasyon100%
60%
Ofis Mobilyaları Üretim ve Satış 70%
20% Complete
Tasarım ve Uygulamalar 90%
20%