"Loading..."

Kurumsal

Abba Ofis Proje ve Mobilya firması olarak kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

 

Abba Mobilya Proje Tasarım Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti

 

Abba Mobilya Müşteri  beklentilerine ve  insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar  yapmak, bu tasarımları müşterilerin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun ofis koltuğu, ofis mobilyası ve ofis dekorasyonu proje ve tasarımları gerçekleştirmek, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede memnuniyet sağlamak bizim kalite politikamızdır.

 

Ofislerin modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş ofislerin verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindedir. Bunun için de abba mobilya firmalara  ofislerine uygun model ve tasarımlar sunar. İstenilen  model ve tasarımlara uygun ofis mobilyası, ofis, büro koltuğu ve ofisiniz için gerekli aksesuarları temin ederek müşterilerinin   güzel bir ofis için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılar.

 Ofis mobilyası sektöründe  seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru zamanlama ve planlama ile işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.  

Müşterilerinin ofislerini çalışma alanlarına doğru ve alternatifli, çalışan personel ile yönetici alanlarında doğru  projeler, oluşturularak , harekete geçirici, zaman ve alan, bütçe performansını dogru kullanarak, Müşterilerimizin beklentilerine hassasiyetlerine değer katıcı  ofisler oluşturmaktadır. Modoko mobilyacılar sitesindeki  Abba Modoko Ofis Mobilyaları ve Abba Ofis Proje showroomlarımızda, işinde profesyonel iç mimari kadromuzla sizlere çözümler sunmak ve hizmet vermek için bekliyoruz.

Yapmış olduğumuz ofis tasarımlarımızı, uygulamalarımızı, referanslarımızı ve ürünlerimizi inceleyiniz.  Bizden teklif isteyiniz ya da bizden bilgi almak için iletişime geçiniz. Diğer mutu ve memnun müşterilemiz gibi siz de yaptığımız alışveriş ve hizmetlerden memun kalacaksınız.