"Loading..."

Kurumsal

Abba firması olarak kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

Abba Mobilya Proje Tasarım Dekorasyon San.Tic.Ltd.Şti

Abba Mobilya Müşteri  beklentilerine ve  insan ergonomisine uygun estetik tasarımlar  yapmak, bu tasarımları müşterilerin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun ofis koltuğu, ofis mobilyası ve ofis dekorasyonu proje ve tasarımları gerçekleştirmek, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak bizim kalite politikamızdır.

 

Ofislerin modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş ofislerin verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindedir. Bunun için de abba mobilya firmalara  ofislerine uygun model ve tasarımlar sunar, bu model ve tasarımlara uygun ofis mobilyası, ofis,büro koltukları ve ofisiniz için gerekli aksesuarları temin ederek müşterilerinin   güzel bir ofis için gerekli tüm  ihtiyaçlarını karşılar.  ofis mobilyası sektöründe  seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine teklif olarak sunarak aldığı teklifleri zamanında ve  sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekte hatta müşterilerinin beklentilerinin üzerinde doğru zamanlama ve planlama ile işler çıkararak müşteri memnuniyetini  kazanmaktadır.  Müşterilerinin ofislerini çalışma alanlarına dogru ve altarnatifli ,Çalışan personel ile yönetici alanlarında dogru  projeler, oluşturularak , harekete geçirici, zaman ve alan, bütce performansını dogru kullanarak, Müşterilerimizin beklentilerine hassasiyetlerine değer katıcı  ofisler oluşturmaktadır. Modoko ofis mobilyacılar cadddesindeki showroomlarımızda, işinde profesyonel iç mimari  kadromuzla sizlere çözüm ve hizmet vermek için bekliyoruz.