"Loading..."

Abb-Metal Ayaklı Kütük Masalar

ofis kütük masa, modoko,ahşap dekorasyon, ahşap dekorasyon ürünleri, ahşap masa, ahşap masa tablası, doğal ahşap masa, metal ayaklı kütük ahşap masa, ahşap toplantı masası, kütük sehpa,ofis makam masa sehpa, masa tablası, masif, masif masa’ seceneklerini

Abb-Metal Ayaklı Kütük Masalar

Ahşap masa kullanımına uygun olanı istenilen standartlara getirdikten sonra zımparalayarak üzerinde pürüzsüz bir yüzey elde ederiz. Daha sonra bazı koruyucu tabakalar sürülür ve cilalanır. İsteğe göre boyanır ve vernik işleminden geçirilir. Artık geriye ahşap masanın ayak bağlantılarını seçmek ve montelemek kalır. Tüm işlemler bitince kütük ahşap masa kullanıma hazırdır.

Evimizde, ofisimizde doğallık istiyorsak, evde yemek masası veya sehpa olarak, ofisi çalışma masası olarak kullanabiliriz. Farklı desenleri ve renk tonları olan istediğimiz ağaç türünü tercih etmek tamamen bizim elimizde.Sectiginiz ofis masası veya yemek masasına uygun model ve tarzda metal bir ayak secilerek,siparişiniz taamlanmış olacaktır.Modoko ofis mobilyacılar sokagındaki showroomlarımıza gelerek bu seçenekleri kendiniz degerlendirebilir ve kendi dogal kütük masa siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Gösterim Sayısı : 803