"Loading..."

Abb- XQ Cool Yönetici ve Ofis Masa Takımı

ABB- XQ COOL YÖNETİCİ ve OFİS MASA TAKIMI. Modoko ofis mobilyaları caddesindeki showroomlerımızı ziyaret gelebilir, Detaylı bilgi ve destek için müşteri temsilcimiz iletişim kurabilirsiniz.

Abb- XQ Cool Yönetici ve Ofis Masa Takımı

COOL YÖNETİCİ ve OFİS MASA TAKIMI Ürün Kodu: ABB- XQ

XQ COOL Ofis Masa Takımı günümüzün modern ve estetik çizgilerine hakim modeli ile ofisinize ayrıcalık katacak modellerimizdendir.Malzeme yapısında oldukça kaliteye özen gösterilmiştir.XQ cool Ofis Takımı 48 mm.kalınlığında metal konsüksion gövdesi sayesinde güçlü ve dayanıklı modüler sistemde,demonte kolilerdedir. Melamin  malzemeden ve mdf üzeri yüksek kaliteli elektrostatik fırın boyadan imal edilmiştir.Çekmeceli etejer kısmı ofinizin şekline göre her iki taraftada kullanabilinir..XQ cool Ofis Yönetici Takımı farklı ölçü ve renklerde üretilmektedir. Modoko ofis mobilyaları caddesindeki showroomlerımızı ziyaret gelebilir, Detaylı bilgi ve destek için müşteri temsilcimiz iletişim kurabilirsiniz.

 

Ofis masa takım, Modern Ofis Mobilyaları,  Ofis Masası , Ofis masa takımı ,  makam takımı , ofis mobilyaları, modoko ofis koltuk takımı
 

 


Gösterim Sayısı : 494